Firemní a soukromé akce

Svojí polohou a možnostmi je Hotel Bellevue Harrachov jak stvořený pro různé firemní a soukromé akce. Máme celkem 45 lůžek a skvělý tým, pro který jsou Vaše nestandardní požadavky hračkou. Tak neváhejte a uspořádejte u nás firemní teambuilding, různé oslavy, sportovní víkendy, svatby, nebo další akce, které Vás napadnou.

Teambuilding

Dopřejte svým zaměstnancům nezapomenutelný teambuilding na horách. Akci můžete pojmout relaxačně a využít naší wellnes zóny a skvělé gastronomie. Nebo můžete zapojit své svaly a výlet si užít aktivně. Náš tým Vám zajistí výšlapy s průvodcem po krásách Krkonoš, výlety na kolech, elektrokolech či koloběžkách, pro nebojácné bungeejumping z tribuny můstků, pro závodníky třeba motokáry a mnoho dalšího. V zimním období se můžete potrápit na běžkách nebo skialpech, které Vám zařídíme.

Bellevue Ski & Spa Hotel Harrachov Teambuilding

Svatby

Chcete si říci své ano ve stínu Mamuta? Nebo jako milovníci hor s batůžkem na rašeliništích? Pro Vaši neobvyklou svatbu je pak náš hotýlek jako stvořený. Zajistíme Vám svatební obřad a vše co k němu patří. V naší restauraci se postaráme o svatební hostinu, raut, skvělé pití, výzdobu a kompletní program. Své ano pak u nás můžete slavit až do rozbřesku.

Bellevue Ski & Spa Hotel Harrachov Svatby

Jóga víkendy

Nechte splynout svou mysl, tělo a dech v srdci hor. Uspořádejte si komorní jógový víkend s očistnými kůrami v naší wellness zóně. Rádi Vám na Váš víkend připravíme lehkou stravu. Může Vám sestavit celé vegetariánské nebo veganské menu.

Bellevue Ski & Spa Hotel Harrachov Joga Víkendy